rus   ukr   ell   eng
         
  • Αρχική
  •  
  • Ιστορία
  •  
  • Πολιτισμός
  •  
  • Πύλη Επιχειρήσεων
  •  
  • Ακίνητα
  •  
  • Κατάστημα

Κατάλογος υπότροφων

Список стипендиатов 2010-2011 учебного года


п/п
Район/Населенный пункт Класс ФИО
  Великоновоселковский р-н
  п. Великоновоселковка    
1 Гимназия с ООШ 10-А Айдина Евгения Георгиевна
2 10-Б Доценко Юлия Леонидовна
3 10-В Ткачев Денис Игоревич
4 ООШ №2 10-А Бабай Александр Михайлович
5 10-Б Пираковский Артем Игоревич
6   10-В Деревьянченко Максим Алексеевич
7 с.Богатырь 10 Охмуш Алена Сергеевна
8 с. Константинополь 10 Мороз Елена Александровна
9 с. Комар 10 Юрьев Сергей Сергеевич
  с. Старомлиновка    
10 ООШ №1 10 Кардаш Алина Васильевна
11 ООШ №2 10-А Дядюн Виктория Александровна
12 10-Б Склярская Марина Александровна
13 с. Красная Поляна 10-А Попова Алена Васильевна
14 10-Б Задесенец Евгений Олегович
  Волновахский р-н
15 с. Бугас 10 Лухтура Николай Иванович
16 11 Ерыш Дора Васильевна
  Володарский р-н
  п. Володарское    
17 ООШ №1 10-А Журавлева Диана Валерьевна
18 10-Б Харченко Алина Олеговна
19 11-А Ермакова Галина Юрьевна
20 11-Б Ушуллу Лидия Федоровна
21 ООШ №2 10-А Тупикова Виктория Дмитрьевна
22 10-Б Миснянкина Елизавета Владимировна
23 11-А Кумуржи Стефания Стельяновна
24 11-Б Очколас Екатерина Геннадьевна
25 ООШ №3 10 Онищенко Алина Витальевна
26 11 Фирсова Маргарита Павловна
27 с. Малоянисоль 10 Мануилова Виктория Сергеевна
28 11 Мосийчук Татьяна Владимировна
29 с. Касьяновка 10 Руденко Мария Олеговна
30 с.Кальчик 10 Чеботарь Владислав Витальевич
31   11 Скуратова Виктория Игоревна
32 с.Зоря 10 Бегим Вероника Станиславовна
33   11 Руденко Екатерина Сергеевна
  Старобешевский р-н
34 п. Старобешево 10-А Пефтиева Юлия Сергеевна
35 10-Б Чебышева Александра Игоревна
36 с. Стыла 10 Миронова Ирина Ивановна
37 с. Раздольное 10 Гриденко Владимир Михайлович
  Тельмановский р-н
  п. Тельманово    
38 УВК 10-А Тарадуда Юлия Олеговна
39 10-Б Овчарова Юлия Викторовна
40 11-А Горулько Дарья Анатольевна
41 11-Б Федорук Дмитрий Сергеевич
42 с. Староигнатьевка 10 Макашов Владимир Владимирович
43   11 Фрайтер Ирина Викторовна
44 с. Чермалык 10 Довшан Евгения Юрьевна
45 11 Довшан Юрий Андреевич
46 с.Старая Ласпа 10 Экзархова Ярослава Дмитриевна
47 с. Гранитное 10 Охмуш Михаил Васильевич
48 11 Герегиева Марина Вячеславовна
  г. Мариуполь
49 п. Старый Крым 10-А Пирог Александра Александровна
50 10-Б Гладковская Алена Александровна
51 10-В Шишман Ирина Федоровна
52 11-А Исхакова Мария Александровна
53   11-Б Бушуев Георгий Александрович
54 п. Сартана 10-А Миндыла Александр Васильевич
55 10-Б Семенова Татьяна Андреевна
56 10-В Папуш Анастасия Александровна
57 11 Кудаева Екатерина Васильевна
  Першотравневый р-н    
  п. Мангуш    
58 ОШ №1 10 Кулик Евгений Анатольевич
59 ОШ №2 10-А Подлубная Евгения Александровна
60 10-Б Черняева Анастасия Евгеньевна
61

с.Урзуф

10 Аврамова Виктория Ильинична
  п. Ялта    
62 ОШ №1 10 Такаджи Людмила Геннадьевна
  11 Шампатей Оксана Григорьевна
64 ОШ №2 10 Литвиненко Маргарита Феофановна
65 11 Каламитра Анастасия Николаевна


Warning: imagepng(): Unable to open './images/captcha/6d9e4af829ed00660679860ee24fce39.png' for writing: Permission denied in /var/www/html/greeks.ua/library/Zend/Captcha/Image.php on line 557

Назад

 
  • Επιστημονική και εκδοτική δράση

 
  • Αρχική
  •  
  • Ιστορία
  •  
  • Πολιτισμός
  •  
  • Πύλη Επιχειρήσεων
  •  
  • Ακίνητα
  •  
  • Κατάστημα



© Έλληνες της Ουκρανίας, 2008 - 2015 Νομική πληροφορία και προϋποθέσεις χρήσης Περί Πύλης